.

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości" Józef Piłsudski

Administrator i Autor Bloga

Moje zdjęcie

Szara codzienność, w której składam wielkie dzięki-że Jesteście! Uszanowanko i Pozdrowionka dla moich Wszystkich Przyjaciół :) Czytelników i Gości...

poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Dla Przyjaciół

Dla wszystkich Przyjaciół i sympatyków muzyki poważnej,
grają świetni muzycy uliczni w Gdańsku Zielona Brama cz 1/.
Pozdrawiam i dobrej nocy życzę...
Dla Pan Uszanowanko!
Kolegom Szacun!


Po powrocie z rehabilitacji, będę Was odwiedzał :)
Pogodnego dnia Wam wszystkim życzę...
Uszanowanko i Cześć!

26 komentarzy:

 1. Miło się słuchało na dobranoc :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za miłe rocznicowe życzenia :-D kto by pomyślał,że ucieszy się ktoś z tego co napisałam i jak hehe, pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano tak Marzenko :) Cieszę się, że pomimo poważnych trudów sobie radzisz. Też jestem po wypadku i zostały mi /cztery kółeczka/ i gdyby nie siostra, byłoby ze mną krucho. Uszanowanko!

   Usuń
 3. Młodzi, a tak pięknie grają. Lubię muzykę poważną. Miło było posłuchać, tak wybitnych ulicznych Gdańskich Artystów. Dziękuję Leszku :) Serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są wspaniali! Miło mi, że się spodobało. Dzięki :) Uszanowanko Różyczko!

   Usuń
 4. Przyjemna muzyczka. Kiedyś widziałem grających młodych ludzi. Przed nimi była tabliczka z napisem: ZBIERAMY NA PIWO. Ludzie uśmiechali się i wrzucali pieniążki do kapelusza. Ta też, zresztą. Lubię ludzi z poczuciem humoru. Pozdrawiam Ciebie oraz miłe Autorki komentarzy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS. Sorki za "literówkę"! Miało być "Ja też", a nie "ta". Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Dzięki Probusie! Owszem, są i tacy ale ci, na piwo nie zbierają. To porządna Gdańska młodzież! Szacun!

   Usuń
  3. Jest OK! Każdemu, zdarza się. Pozdrawiam!

   Usuń
 5. Piękna nastrojowa muzyka !! Wielki szacunek dla ulicznych muzyków !!
  Dziękuję za bardzo miłe słowa na moim blogu !
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam Beethovena. Chwała młodym muzykom! Fajnie, że ich reklamujesz. Zasługują sobie na taką reklamę i pochwały. Pozdrawiam Cię Leszku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również, dzięki bardzo Esterko :) Chwała młodzieży! Tak trzeba, ktoś musi. Uszanowanko!

   Usuń
 7. To są studenci Akademii Muzycznej w Gdańsku. Grając w Zielonej Bramie, dorabiają sobie do życia na studiach. Fantastyczni młodzi ludzie. Serdeczności Leszku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W rzeczy samej. Dzięki Janiu :) Uszanowanko!

   Usuń
 8. To muzyka odpowiednia, dla moich uszu :)
  Dzięki, że mogłem posłuchać, jak grają Gdańscy Muzykowie
  Czyn, godny zauważenia i pochwały...
  Szacun Lechistanie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To się bardzo cieszę, że trafiłem. Dzięki Janie. Szacun!

   Usuń
 9. Bardzo ładnie grają, nie jedna filharmonia, nie powstydziłaby się takich utalentowanych muzyków. Zdolni i mądrzy studenci, którzy nie wstydzą się grać na ulicy, by dorobić do studenckich kosztów utrzymania. Postawa, godna pochwały! Szacun Lechistanie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No fakt, dlatego ich wstawiłem :) Warci są tego, by widział ich świat. Dzięki Emanuelu. Szacun!

   Usuń
 10. W Warszawie zimno dziś, próbuję czytać ale kiepsko idzie, kiedyś to bardzo lubiłam uch, ale w końcu się uda mieć z tego radochę. Wszystko się zmienia ale na miejsce jednych powodów do radości pojawiają się drugie. Kiedyś to szpaków w ogóle nie zauważałam a to takie ładne ptaszki, okazazuje się. Ty pewnie też masz dużo takich odkryć?! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co prawda u mnie w Gdańsku jest słonecznie, ale bardzo zimno jak na tę porę roku. To cieszy, ale nic na siłę. Z czasem, samo przyjdzie co trzeba w sprawie pisania i czytania, a więc daj sobie na wszystko czas. W naszym stanie, nic nie jest łatwe ale, za trudne też nie. Jeśli, ma się przy sobie kogoś bliskiego i dobrych przyjaciół. U mnie, też się wciąż coś zmienia, raz na dobre a kiedy indziej na nieco gorzej. Tak to się kręci, ale zawsze szukam we wszystkim chociaż trochę radości. Bo sama wiesz, jak to jest być w takim stanie, że nie wszystko możesz. A szpaczki lubię, bo przylatują do mnie na okno i tak się zaprzyjaźniliśmy :) Oczywiście mam dla nich karmik i przylatują sobie podjadać, a tym samym mi towarzyszyć. Jest OK! No mam i właśnie się z Tobą dzielę. Uszanowanko Marzenko!

   Usuń
 11. Cudnie grają, z wielką przyjemnością wysłuchałam. Tym bardziej, że uwielbiam muzykę poważną. Wspaniała młodzież, oby więcej takiej było. Pozdrawiam Cię Leszku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie i ogromnie mi miło, ze i Tobie spodobał się ich uliczny koncert. No oby, tylko tego rodzaju młodzieży jest znacznie mniej, od tej pospolitej... Uszanowanko Lilianko!

   Usuń
 12. Ależ talenty! Muzyka na naprawdę wysokim poziomie - cudo :)

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Prywatność!

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone! Strona prywatna! Lechistan

Statystyka odwiedzających Gości